Ponad 120 nowych funkcjonalności znajdą użytkownicy w najnowszej wersji Comarch ERP XL. Na szczególną uwagę zasługują zmiany w obszarze kadr i płac związane z Nowym Ładem.

W najnowszej wersji Comarch ERP XL znalazły zastosowanie tak zwane inteligentne mechanizmy. Umożliwiają one tworzenie bezpiecznego poziomu limitu kredytowego dla danego kontrahenta. Mechanizmy te znalazły zastosowanie również w Comarch OCR. Gdzie są rozpoznawane również pozycje towarowe z odczytywanych faktur zakupu. Usprawniono komunikację z portalami płatniczymi ING. Przełoży się to na szybszą obsługę i zwiększy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Pojawił się również tak zwany konfigurator przycisków, który jest przygotowany do obsługi POS. Konfigurator służy przede wszystkim do szybszej obsługi sprzedaży. Na potrzeby POS jest też przygotowany szybki podgląd stanów magazynowych na innych sklepach. Nowe funkcjonalności są również w obszarze produkcji oraz utrzymania ruchu. W  Comarch ERP XL w wersji 2022.0 jest możliwość generowania zleceń serwisowych z automatu na podstawie awarii i przestojów. Jest również zgłaszania tego typu sytuacji poprzez MES. Program Comarch ERP XL w wersji 2022.0. jest przygotowany na przepisy Nowego Ładu.

Dyrektor Handlowy at Uniwers.com | + posts

Od wielu lat wspieram przedsiębiorców w wyborze najlepszych systemów klasy ERP dopasowanych do ich potrzeb. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych systemów Comarch ERP 4.0. oraz aplikacji z nimi zintegrowanych.