comarch xl

Wielu z naszych Klientów przy wyborze programu do zarządzania nie wie co brać pod uwagę. Co jest ważne przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jakie firmy pracują na Comarch ERP XL. Czy istotna jest wielkość przedsiębiorstwa. Czy przede wszystkim procesy. Tak naprawdę przy wyborze programu istotnych jest kilka czynników. Wielkość zatrudnienia, charakter i rodzaj prowadzonej działalności oraz skala procesów zachodzących w firmie.

 

 Wielkość zatrudnienia
i branża

Jeszcze kilka lat temu przyjmowało się że System ERP taki jak Comarch ERP XL jest rozwiązaniem dedykowanym dla firm, w których zatrudnienie wynosi powyżej 50 osób. Jednak dziś w portfolio naszych Klientów znajdują się często firmy, w których zatrudnienie jest dużo poniżej 50 osób. Mimo to firmy te decydują się na program Comarch ERP XL. Co jest powodem? Przede wszystkim oczekiwania względem programu a raczej skala problemów, które program ma rozwiązać tak zwane „wąskie gardła”. Jeśli wejść w szczegóły to często okazuje się, że tak zwane mniejsze programy nie są w stanie obsłużyć wielu procesów zachodzących w firmie tak jak radzi sobie z tym program Comarch ERP XL. Mówiąc w skrócie rozwiązania tak zwane pudełkowe nie dostosują się pod wymagania danej branży. Comarch ERP XL w procesie konfiguracji dostosowuje się pod oczekiwania i wymagania Klienta. Ograniczeniem jest tutaj jedynie nasza wyobraźnia.

Dedykowane rozwiązanie – czas na zmianę

Nie bez przyczyny o programie Comarch ERP XL mówi się, że jest to dedykowane rozwiązanie dla Klienta. Co kryje się pod słowem dedykowane? Przede wszystkim to, że program można dowolnie modyfikować pod indywidualne potrzeby. Wymaga to jednak od Klienta zdefiniowania własnych potrzeb. Bardzo często okazuje się, że dotychczasowe rozwiązanie nie jest w stanie im sprostać. Mówi się, że nic nie jest tak pewnego jak zmiana.

Dotyczy to zarówno sfery prywatnej jak i zawodowej. W odniesieniu do firm oznacza stały rozwój. Jeśli zatem na danym etapie rozwoju firmy dotychczasowy program nie spełnia oczekiwań oznacza to czas na zmianę. Trudno rozwijać firmę jeśli program nie nadąża za procesami, zadaniami i potrzebami. 

Dlatego też producent Comarch bardzo mocno wsłuchuje się w opinie naszych Klientów i co roku organizuje cykliczne spotkania dla użytkowników Comarch ERP XL. Do tej pory spotkania odbywały się w największych miastach Polski. W tym roku z racji pandemii spotkanie zostało przeniesione do formuły online. Jednak w żaden sposób nie wpłynęło to na frekwencje, która co roku przyciąga rzesze Klientów pracujących na Comarch ERP XL.

Spotkania z Klientami są dla nas największą inspiracją. To właśnie podczas rozmów i wymiany doświadczeń ustalamy priorytety rozwoju Comarch ERP XL. Również podczas tych spotkań Klienci poznają nowe trendy i kierunki rozwoju oprogramowania.

Jeśli Twoje dotychczasowe oprogramowanie nie nadążą za rozwojem firmy, jeśli potrzeby i procesy nie są obsługiwane a Twoi pracownicy niechętnie pracują na dotychczasowym programie to jest to sygnał do zmiany. 

Skontaktuj się z nami umów prezentacje i pozwól nam wsłuchać się w potrzeby Twojego biznesu.

Zobacz jak zapraszaliśmy Naszych Klientów

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Od wielu lat wspieram przedsiębiorców w wyborze najlepszych systemów klasy ERP dopasowanych do ich potrzeb. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych systemów Comarch ERP 4.0. oraz aplikacji z nimi zintegrowanych.