nowa wersja comarch xl

Zintegrowany system informatyczny Comarch ERP XL to program dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W ostatnim czasie decyzje o pracy na programie podjęło ponad 300 dużych przedsiębiorstw. Comarch ERP XL posiada nie tylko rozwiązania wspierające procesy logistyczne, ale także szereg rozwiązań usprawniających produkcję, sprzedaż mobilną czy obszary wrażliwe takie jak księgowość czy kadry i płace.

 Jest kompletnym rozwiązaniem dedykowanym firmom, które szukają rozwiązań zgodnych z przepisami ale dających możliwość dostosowania programu pod specyfikę branżową danej firmy.

W najnowszej wersji 2021.0 Comarch ERP XL znajdziemy wiele mechanizmów odpowiedzialnych za automatyzacje procesów związanych z logistyka, sprzedażą i produkcja. Jak chociażby mechanizm ułatwiający współpracę z platformą Comarch IoT. Platforma ta umożliwia między innymi łączenie urządzeń i aplikacji przy wykorzystaniu mechanizmu sztucznej inteligencji. Dzięki platformie Comarch IoT istnieje możliwość zarządzania tymi wszystkimi procesami przy wykorzystaniu jednego spójnego mechanizmu. W jaki sposób zostało to wykorzystane w Comarch ERP XL? Miedzy innymi poprzez integrację programu z różnego typu czujnikami i urządzeniami.

Automatyzacja to również słowo klucz, które znalazło swoje zastosowanie w obsłudze procesów związanych ze sprzedażą jak i zakupami. Swoje zastosowanie ma tutaj aplikacja Comarch Shipping. 

Dzięki niej Comarch ERP XL posiada mechanizm automatyzacji wysyłek i jest zintegrowany z kurierami. Ważną funkcjonalnością jest również nowy konfigurator. Dzięki swej elastyczności umożliwia zmianę numerów partii oraz numerów seryjnych. Nowe funkcjonalności pojawiły się także w module księgowych, jak chociażby nowe schematy dla VAT-UE oraz zaznaczania JPK_V7 na dokumentach w module Import.  

Dyrektor Handlowy at Uniwers.com | + posts

Od wielu lat wspieram przedsiębiorców w wyborze najlepszych systemów klasy ERP dopasowanych do ich potrzeb. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych systemów Comarch ERP 4.0. oraz aplikacji z nimi zintegrowanych.