Comarch XL Warszawa - wdrożenia, obsługa i szkolenia

Szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie wdrożenia, obsługi lud szkoleń z systemu Comarch XL? Warszawa to miasto, w którym znajduje się wielu autoryzowanych partnerów wdrożeniowych tego systemu. Jak więc wybrać tego najlepszego i najbardziej kompetentnego?

System dla średnich i dużych firm Comarch XL posiada bardzo duże możliwości funkcjonalne. Jak jednak je wydobyć? Jak sprawić by przekładały się na realne korzyści biznesowe? Takie pytania zadaje sobie każdy przedsiębiorca podchodzący do wdrożenia Comarch ERP XL. Warszawa niczym się tutaj nie różni. Odpowiedzią na to pytanie jest wybór skutecznego i doświadczonego partnera wdrożeniowego. Nie koniecznie jednak ze stolicy. Wielu autoryzowanych partnerów Comarch różni się między sobą doświadczeniem oraz kompetencjami kadry. Warto zwrócić uwagę na posiadane kwalifikacje oraz umiejętności kadry. Można to zrobić sprawdzając certyfikaty lub pytając wykonawcy. System Comarch XL często wymaga drobnych zmian programistycznych lub większych integracji. Do tego potrzebny będzie dobry programista, a nie wdrożeniowiec.

System Comarch XL w Warszawie

Ten system klasy ERP rozwija się dynamicznie od wielu lat. Dlatego też zyskał sobie zaufanie ponad 5000 klientów w całej Polsce. Również wiele firm pracuje na Comarch XL w Warszawie, a liczba ta stale rośnie. Wzrasta również zapotrzebowanie na usługi związane z wdrożeniami oraz bieżącą obsługą tak by system mógł zawsze działać bez zakłóceń. W ten sposób potrzebna jest coraz większa liczba wdrożeniowców, serwisantów oraz konsultantów, którzy będą na bieżąco wspierali klientów w przypadku problemów. Chcesz poznać nasze kompetencje lub zobaczyć prezentację systemu Comarch ERP XL? Zapraszamy do kontaktu!

Warszawa
comarch xl warszawa

Uniwers.com 

Partner Comarch XL Warszawa

ul. Elektoralna 13 lok. 121

00-137 Warszawa

tel. 22 101 44 19

Zaufany i kompetentny partner Comarch XL Warszawa

Wybraliście dla swojej firmy system Comarch ERP XL i jesteście na etapie poszukiwań lub wyboru najlepszego Partnera Comarch XL, który będzie potrafił sprawnie i skutecznie wdrożyć ten system w Waszej firmie? Jesteście w dobrym miejscu! Poznajcie nasze możliwości oraz kompetencje! Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających znajomość systemu Comarch ERP XL. Nasi pracownicy posiadają różnorodne wykształcenie oraz doświadczenie biznesowe. W skład naszej kadry wchodzą specjaliści ds. obsługi klienta, konsultanci wdrożeniowi, informatycy, inżynierzy, programiści, analitycy biznesowi oraz kierownicy projektów. Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy potrafią oni skutecznie wdrażać duże systemy i moduły księgowe oraz płacowo-kadrowe, które uchodzą za najtrudniejsze.

moduły-comarch-xl

Podsumowanie

Rozważasz wdrożenie nowego systemu informatycznego klasy ERP i Twoją uwagę zwrócił Comarch XL? Szukasz kompetentnego i doświadczonego partnera wdrożeniowego tego systemu w Warszawie lub okolicach?

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej, bezpośredniej prezentacji Comarch ERP XL. Jak zapewne doskonale wiecie ten system jest znacznie bardziej rozbudowany niż jego “młodsza siostra” Comarch Optima, która świetnie sprawdza się w nieco mniejszych firmach i biurach rachunkowych. Oczywiście jeśli do Twoich potrzeb bardziej dostosowany będzie ten mniejszy system (Comarch ERP Optima) wówczas na pewno będziemy rekomendowali to rozwiązanie. Jeśli jednak prowadzisz większą firmę (zwłaszcza produkcyjną lub posiadającą magazyn wysokiego składowania) to wówczas raczej dobrze rozważyć system Comarch ERP XL. Pamiętaj, że wdrożenie jego nie jest proste dlatego warto je powierzyć firmie posiadającej odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty oraz doświadczenie. Listę posiadanych przez nas certyfikatów Comarch XL możecie znaleźć na tzw. mapie sprzedaży producenta czyli Comarch S.A. Miastem producenta jest Kraków. Nasza firma tj. Uniwers.com ma swoją siedzibę we Wrocławiu i Wałbrzychu jednak to nie stoi na przeszkodzie aby świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju.