Comarch ERP XL - obsługa i serwis systemu

Szukasz kompetentnej i doświadczonej firmy do serwisu oraz bieżącej obsługi systemu Comarch XL? Potrzebujesz czasem szybkiego i skutecznego wsparcia lub dodatkowych szkoleń z tego systemu?

Nasza firma jest Autoryzowanym Partnerem Comarch ERP XL w zasadzie praktycznie od początku swojego istnienia czyli od kilkunastu lat. W tym czasie z sukcesem prowadziliśmy liczne wdrożenia Comarch XL w firmach z bardzo różnych branż. W ten sposób zdobyliśmy szerokie doświadczenie wdrożeniowe oraz serwisowe. Nasz zespół składa się z osób posiadających interdyscyplinarną wiedzę oraz kompetencje w różnych obszarach. Nasi konsultanci posiadają nie tylko wykształcenie informatyczne ale także z zakresu zarządzania projektami. Łączą wiedzę biznesową i merytoryczną z umiejętnościami wdrożeniowymi w obszarach np. księgowości czy kadr i płac, które takiej wiedzy wymagają najbardziej. Jeśli potrzebna Ci jest taka pomoc w zakresie systemu Comarch ERP XL – skontaktuj się z nami.

Szukasz czegoś więcej niż kompetentny serwis i obsługa Comarch XL?

Oprócz tego, że nasi pracownicy posiadają długi staż i wiele certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności oraz kwalifikacje, to są oni także komunikatywnymi oraz miłymi osobami. Zawsze chętni do szybkiej pomocy. Wiemy doskonale, że wasze firmy i pracownicy nie cierpią przestojów oraz niemiłej obsługi. To właśnie wyróżnia nas na tle innych Partnerów Comarch w Polsce! Przekonaj się już dziś i umów się na rozmowę z nami!