System Comarch ERP XL cennik

Szanowni Klienci w celu udostępnienia cennika  systemu Comarch ERP XL  prosimy o wysłanie do nas poniższego formularza. Na podstawie tej informacji przygotujemy ceny modułów i licencji zgodnie z cennikiem producenta Comarch S.A.

W przypadku dodatkowych pytań nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji. 

Selected Value: 0
Określ firm podając ilość pracowników
Selected Value: 0
Ile osób będzie docelowo korzystało z systemu

Comarch XL cennik

Poniżej prezentujemy licencje programu Comarch ERP XL zgodne z  aktualnym cennikiem producenta Comarch. W przypisach cennika znajdują się  informacje o licencjach wymaganych do działania niektórych modułów programu Comarch ERP XL. Niestety producent nie zezwala na publiczne przedstawianie cen poszczególnych modułów. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się jakie są ceny poszczególnych modułów Comarch xL koniecznie skontaktujcie się z nami.

Nazwa modułu Comarch XL​

Ilość/typ licencji

 

 

Administracja (1)Stanowisko  
SprzedażStanowisko  
ImportStanowisko  
ZamówieniaStanowisko  
UmowyStanowisko  
ProdukcjaStanowisko  
MES (2)Stanowisko  
Kontrola jakościStanowisko  
Konfigurator produktuStanowisko  
KompletacjaStanowisko  
ProjektyStanowisko  
SerwisStanowisko  
CRMStanowisko  
LojalnośćSerwerowy  
KsięgowośćStanowisko  
Środki trwałeStanowisko  

Przypisy – cennik Comarch ERP XL

  1. Moduł niezbędny do każdego stanowiska. Zawiera: Definiowanie Interfejsu.
  2. W celu komunikacji z systemem Comarch ERP XL konieczne jest posiadanie liczby stanowisk modułu Administracja odpowiadającej liczbie stanowisk modułu Comarch MES.

Comarch XL cennik - dodatkowe moduły

Nazwa modułu Comarch XL

Ilość/typ licencji

  
DMS – pakiet startowy (3), (4)Stanowisko  
DMS – kolejne stanowisko (5)Stanowisko  
DMS Premium – pakiet
startowy (3), (4), (6)
Stanowisko  
DMS Premium – kolejny
użytkownik (7)
Stanowisko  
Retail POS (8)na urządzenie  

3. W cenie modułu są 2 stanowiska dostępowe do wersji stacjonarnej, webowej oraz mobile DMS.

4. Podnoszenie formatki typu Dokument elektroniczny oraz generowanie dokumentów handlowych w podstawowych modułach Comarch ERP XL wymaga prawa do korzystania z modułu Sprzedaż.

5. Opłata za każde kolejne stanowisko dostępowe do DMS.

6. Moduł umożliwia wykorzystanie skryptów C# w ramach modelowania procesów i integracji z zewnętrznymi narzędziami.

7. Opłata za każde kolejne stanowisko dostępowe do DMS Premium.

8. Na potrzeby synchronizacji z Comarch XL wymagane jest posiadanie jednego dodatkowego stanowiska modułu Administracja oraz jednego dodatkowego stanowiska modułu Sprzedaż bez względu na liczbę stanowisk modułu Comarch Retail POS.

cennik Comarch ERP XL

Podsumowanie - cennik Comarch ERP XL

Cennik Comarch ERP XL niestety nie jest dostępny publicznie. Takie są wskazania oraz wytyczne producenta czyli krakowskiej firmy Comarch S.A. Wynika to z tego, że na rynku systemów informatycznych klasy ERP jest dość duża konkurencja. W ten sposób ogólnodostępny cennik Comarch XL stanowił by łatwe pole do negocjacji cenowych dla firm oferujących rozwiązania konkurencyjne. Jak możecie zobaczyć na grafikach poniżej i powyżej system Comarch XL obsługuje łącznie kilkadziesiąt różnych obszarów oraz setki różnorodnych procesów biznesowych. Skontaktujcie się z nami jeśli chcecie poznać szczegółowe ceny Comach XL lub przetestować demo systemu. Znajdziecie w nim zarówno moduły do obsługi sprzedaży takie jak zamówienia i sprzedaż (w tym faktury) oraz dotyczące obsługi procesów produkcyjnych jak kompletacja, projekty, kontrola jakości, konfigurator produktu, produkcja oraz MES. Oczywiście standardowo system ten obsługuje także klasyczne procesy jak księgowość, środki trwałe oraz płace i kadry. Możecie również bez problemu obsługiwać serwis oraz relacje z klientami poprzez moduł CRM. To nie wszystko!

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wiele innych modułów oraz aplikacji mobilnych i webowych współpracujących z tym rozwiązaniem. Do najważniejszych należą przede wszystkim DMS, OCR, WMS, mobile sprzedaż, e-sklep oraz aplikacja mobile serwis. Dodatkowo całość działalności dyrekcja, zarząd oraz właściciele mogą analizować poprzez rozwiązania Business Intelligence. Jak widzicie w ramach oferty Comarch ERP 4.0 producent oferuje wam bardzo dużo różnych rozwiązań funkcjonalnych, które z powodzeniem możecie przekuć na wyższą rentowność swoich biznesów. Chcesz poznać cennik Comarch XL lub masz inne pytania? Skontaktuj się z nami już dziś!

cennik comarch xl