System-ERP-dla-małej-firmy-produkcyjnej

Jak wybrać najlepszy system informatyczny dla małej firmy produkcyjnej?

Jak wybrać najlepszy system informatyczny dla małej firmy produkcyjnej? W Polsce mamy zarejestrowane ponad 2 miliony firm. Część z nich działa w sektorze produkcji. Często są to duże przedsiębiorstwa i korporacje. Zdarza się jednak, że firma produkcyjna ma mniejsze rozmiary. Działalność gospodarcza polegająca na wytwarzaniu produktów często wymaga wykorzystywania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Procesy produkcji…
Dowiedz się więcej

płace-kadry-comarch-erp-xl

Płace i Kadry w Comarch ERP XL

Płace i kadry w Comarch ERP XL Moduł Płace i Kadry Comarch ERP XL Moduł Płace i Kadry w systemie Comarch ERP XL jest sercem tego oprogramowania umożliwiając wydajne oraz zgodne z przepisami zarządzanie całością spraw kadrowo-płacowych firmy. Świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach handlowo-usługowych jak i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Współczesne przedsiębiorstwa stoją przed…
Dowiedz się więcej

Bezpłatna konferencja dla firm produkcyjnych

Po prawie dwóch latach producent Comarch wraca z cyklem konferencji dla firm produkcyjnych. W maju w największych miastach Polski spotkamy się pod hasłem Produkcja w dobrych rękach.

Comarch ERP XL wersja 2022.0.1.

Jest już dostępna najnowsza wersja Comarch ERP XL. W wersji 2022.0.1. użytkownicy mogą korzystać z platformy Apfino. Czyli usługi dotyczącej windykacji. Platforma umożliwia przekazanie przeterminowanych faktur i windykację.

Comarch ERP XL wersja 2022.0. – gotowa na Nowy Ład

Ponad 120 nowych funkcjonalności znajdą użytkownicy w najnowszej wersji Comarch ERP XL. Na szczególną uwagę zasługują zmiany w obszarze kadr i płac związane z Nowym Ładem.

Znaczenie controllingu w produkcji

Analiza procesu produkcyjnego to klucz sukcesu przedsiębiorstw wytwórczych. Bez sprawnego programu do analizowania danych nie ma możliwości wczesnego wykrycia błędów i problemów. W natłoku informacji podstawą działania firm produkcyjnych stają się narzędzia do raportowania business intelligence.

Comarch WMS

Comarch WMS

System Comarch WMS (Warehouse Management System) Co to jest WMS? Warehouse Management System WMS (skrót od angielskiego Warehouse Management System) to system zarządzania magazynem zoptymalizowany pod kątem obsługi operacji i zasobów magazynowych. Jego funkcje obejmują zarządzanie, dokumentację i koordynację produktów oraz materiałów przychodzących oraz wychodzących. Dzięki zaawansowanym algorytmom, WMS automatyzuje procesy takie jak magazynowanie, kompletacja…
Dowiedz się więcej

Comarch ERP XL wersja 2021.1

Ponad 250 nowych funkcjonalności to bilans zmian funkcjonalnych najnowszej wersji programu Comarch ERP XL. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość obsługi tak zwanych bonów towarowych. Zarówno z modułu Sprzedaż jak i na końcówkach POS. Producent zadbał również o rozbudowanie funkcji związanych z zatowarowaniem oddziałów.

Comarch ERP XL – konferencja

7 października zapraszamy na coroczne spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL. Podczas dwudniowej konferencji online porozmawiamy o sztucznej inteligencji oraz nowej wizji rozwoju systemu Comarch ERP XL. Swoim doświadczeniem w zakresie rozwiązań ERP 4.0 podzielą się również przedstawiciele firm na co dzień pracujących na Comarch ERP XL. Przedstawimy również dedykowane rozwiązania wspierające procesy automatyzacji oraz…
Dowiedz się więcej

Ibard 24 – zadbaj o bezpieczeństwo

Wciąż niewiele firm zdaje sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo danych. A przecież ataki z marca i maja tego roku na amerykańskie firmy fakt. Cyberprzestępcy zażądali wówczas rekordowego w historii okupu za dostęp do danych. I chociaż przypadek amerykańskiej firmy potwierdza nadal wiele przedsiębiorstw pokłada zaufanie co do bezpieczeństwa we własnej infrastrukturze IT. A przecież tworzenie kopii i korzystanie z zaufanych Data Center ani nie musi być czasochłonne ani kosztowe.