System Comarch XL Wrocław - wdrożenia i serwis

System Comarch XL to jeden z większych i bardziej znanych systemów klasy ERP w Polsce. Od wielu lat zyskuje sobie grono coraz bardziej zadowolonych klientów. Bez względu na branże średnie i duże firmy decydują się na wdrożenie systemu Comarch XL. Wrocław nie różni się w tym przypadku od innych polskich miast. Choć producent czyli firma Comarch S.A. swoją siedzibę ma w Krakowie i to tam posiada najwięcej klientów, to inne miasta jak Warszawa, Łódź, Poznań czy właśnie Wrocław nie pozostają w tyle. 

Comarch ERP XL we Wrocławiu

Ten system informatyczny na początku wdrażany był lokalnie przez krakowskie firmy w regionie małopolski. Dopiero z czasem zyskiwał sobie popularność w innych regionach kraju. Z czasem klienci coraz częściej słyszeli o nim dobre słowa i trafiali na bardzo dobre referencje w swoich branżach. Dzięki temu kolejne przedsiębiorstwa decydowały się na wdrożenie Comarch XL. Wrocław, który jest silnym ośrodkiem gospodarczym dolnego śląska doczekał się wielu zadowolonych klientów oraz skutecznych wdrożeń tego systemu informatycznego. W całej Polsce korzysta dziś z niego ponad 5000 średnich i dużych firm. 

Wrocław - Comarch ERP XL
Comarch XL

Zaufany i kompetentny Partner Comarch XL Wrocław

Szukasz kompetentnego i doświadczonego Partnera Comarch we Wrocławiu?

Poznaj naszą firmę i przekonaj się o jakości Uniwers.com!

Łączymy szerokie doświadczenie, wiedzę informatyczną i kompetencje biznesowe w zakresie systemu Comarch XL – Wrocław i Wałbrzych to najbliższe naszemu sercu i lokalizacyjnie miasta. W Wałbrzychu posiadamy naszą główną siedzibę ale działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Miasta, w których obsługujemy klientów pracujących na systemie Comarch XL: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Legnica, Lubin oraz miasta spoza naszego województwa czyli głównie Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań oraz Kraków. Nie ma to jednak większego znaczenia z jakiego miasta jest Twoja firma. Dziś wszystko odbywa się zdalnie. Także wdrożenia i szkolenia. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nasze usługi bez obawy, że konsultanci będą daleko, a dojazd będzie zajmował czas oraz generował niepotrzebne koszta. Jeśli potrzebujesz kompleksowych usług mających na celu skuteczny i szybki serwis oraz obsługę tego systemu, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas wdrożenie, obsługa i serwis czy szkolenia stały na jak najwyższym poziomie merytorycznym. Dlatego posiadamy coraz szersze grono, zaufanych i zadowolonych klientów z naszych usług oraz relacji biznesowych i partnerskich. Dołącz do nich i skontaktuj się z nami już dziś!

moduły-comarch-xl

Uniwers.com Sp. z o.o.

Partner Comarch ERP XL Wrocław

ul. S. Leszczyńskiego 4

50-078 Wrocław

Telefon: 71 300 12 30

Podsumowanie

Nasze kwalifikacje oraz rozumienie biznesu klienta przekłada się na jego sukces oraz rentowność prowadzonego biznesu. Długoletnie doświadczenie w tej tematyce daje wam pewność, że powierzacie swój system informatyczny oraz ciągłość działania IT we właściwe ręce! Oprócz standardowych wdrożeń i usług związanych z systemem Comarch ERP XL prowadzimy również wiele innych prac programistycznych i informatycznych u naszych klientów ponieważ często wymagają oni indywidualnego podejścia oraz rozwiązań. Jednym z rozwiązań tego producenta, które również wdrażamy na terenie Wrocławia i okolic jest system Comarch ERP Optima dla mniejszych firm oraz biur rachunkowych.