System Comarch ERP XL Kraków - wdrożenia i serwis

System informatyczny Comarch XL znany jest w Polsce ze swoich szerokich możliwości funkcjonalnych. Korzysta z niego kilka tysięcy przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Jednak prawdopodobnie najwięcej tych firm mieści Kraków. Comarch ERP XL to w końcu dzieło najlepszych krakowskich programistów, najpierw pracujących w firmie CDN, a następnie z firmy Comarch S.A., której siedziba znajduje się właśnie w Krakowie. System ten jest rozwijany od ponad 20 lat podobnie jak mniejszy z nich czyli Comarch Optima, który podobnie jak ERP XL powstał najpierw w firmie CDN, a następnie rozwijany był przez Comarch. 

Obecnie system Comarch XL daje niezwykle szerokie możliwości funkcjonalne. Świetnie sprawdza się jako system dla firm produkcyjnych oraz dużych firm handlowych. Posiada rozwiązania do obsługi procesów produkcyjnych oraz dużych magazynów wysokiego składowania. Pomaga również obsługiwać i usprawniać procesy związane z obiegiem dokumentów, pracą księgowości oraz działu płac i kadry czy fakturowania. Nowoczesny moduł Business Intelligence daje pełną i przekrojową wiedzę na temat tego co się dzieje w firmie. Warto zapoznać się z pełnymi możliwościami jakie daje system Comarch XL.

 

Comarch XL Kraków
Comarch ERP XL Kraków

Comarch XL Kraków i inne miasta!

Jako doświadczony Autoryzowany Partner Comarch posiadamy wielu klientów wykorzystujących system Comarch XL. Kraków jest miastem, w którym ze względu na historię rozwoju systemu tych klientów jest oczywiście najwięcej. Oczywiście podobnie jest z firmami obsługującymi system Comarch ERP XL. Kraków jako kolebka tego systemu posiada wielu partnerów realizujących usługi z nim związane. Jednak bliskość lokalizacyjna to dziś mało istotny argument decydując się na wybór firmy realizującej wdrożenie. Znacznie bardziej istotne są posiadane kompetencje, certyfikaty oraz doświadczenie. W naszym zespole znajdziecie nie tylko miłe i komunikatywne wsparcie techniczne ale również dużą wiedzę interdyscyplinarną z różnych dziedzin. Nasza kadra to nie tylko informatycy ale również analitycy, konsultanci wdrożeniowi, programiści oraz project managerzy. Dzięki temu otrzymacie od nas rzetelne, kompleksowe i rzetelne wsparcie wdrożeniowe oraz serwisowe systemu Comarch XL. Nie musisz już szukać lokalnej firmy wdrożeniowej w Krakowie. Jeśli chcesz poznać możliwości tego systemu wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na bezpłatną prezentację systemu Comarch ERP XL.

logo comarch xl
moduły-comarch-xl

Podsumowanie

Bliskość lokalizacyjna nie powinna być dziś kluczowym kryterium wyboru firmy realizującej wdrożenie Comarch XL lub serwis i dalszą obsługę. Nasza firma z powodzeniem obsługuje zdalnie firmy w większości największych miast w Polsce. Bez względu na to czy to Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Łódź czy Gdańsk lub Katowice czy właśnie Kraków – Comarch XL można wdrażać z powodzeniem bez spotkań na żywo z klientem, działając w pełni zdalnie. Zwłaszcza posiadają już takie doświadczenia oraz liczne certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Poniżej prezentujemy posiadane przez naszych pracowników. W razie dodatkowych pytań zachęcamy was wszystkich do kontaktu!

certyfikaty Comarch ERP XL Kraków