System Comarch ERP XL Katowice - wdrożenia i serwis

System Comarch XL to jeden z najstarszych i najbardziej znanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) w Polsce. Przez ostatnie 20 lat był z powodzeniem rozwijany i wdrażany w kolejnych przedsiębiorstwach w całym kraju. Obecnie z systemu Comarch ERP XL korzysta już ponad 5000 małych, średnich i dużych firm z różnych branż. Z roku na rok liczba klientów stale rośnie co sprawia, że kolejne firmy też rozważają wdrożenie u siebie systemu Comarch XL. Katowice leżące w centrum Śląska powoli stają się również demograficznym oraz ekonomicznym centrum Polski. Nie jest to wcale przesada! Jako firma działająca na rynku usług informatycznych obserwujemy tą tendencję od kilku lat. Posiadamy coraz więcej nowych klientów oraz zapytań ze śląska oraz Katowic. Comarch ERP XL wdrażany i serwisowany jest tutaj przez wiele różnych firm informatycznych jednak naszym zdaniem to nie kryterium odległości powinno być tutaj kluczowe przy wyborze odpowiedniego Autoryzowanego Partnera Comarch.

Katowice
Comarch XL Katowice

System Comarch XL Katowice i inne miasta!

Wybierając odpowiednią firmę wdrożeniową warto zwracać uwagę na posiadane kompetencje zespołu, certyfikaty oraz referencje ze skutecznych wdrożeń Comarch ERP XL. Katowice oczywiście nie są jedynym miastem na terenie, którego realizujemy nasze usługi wdrożeniowe. Nasi klienci mają swoje siedziby zarówno w największych polskich miastach jak Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań czy Kraków lub Gdańsk ale także poza największymi aglomeracjami. Z dumą możemy stwierdzić, że grono naszych klientów rośnie coraz szybciej. Wszystko dzięki posiadanemu gruntownemu wykształceniu oraz doświadczeniu naszych konsultantów wdrożeniowych. Uzupełniają ich certyfikowaniu inżynierzy, informatycy, programiści oraz project managerzy i analitycy biznesowi. To sprawia, że jesteśmy w stanie skutecznie poprowadzić proces wdrożeniowy w każdej branży bez względu na specyfikę czy wielkość przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz przekonać się o naszych kompetencjach oraz możliwościach systemu zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej prezentacji.

logo comarch xl
moduły-comarch-xl

Podsumowanie

Szukasz profesjonalnego Partnera Comarch XL, który przeprowadzi terminowe i skuteczne wdrożenie tego systemu w Twoim przedsiębiorstwie? Bez względu na to w jakim miejscu znajduje się siedziba Twojej firmy skontaktuj się z nami. Nasza wykwalifikowana kadra posiada duże doświadczenie w realizacji wdrożeń oraz zdalnego serwisu systemu Comarch ERP XL. Dlatego nie ma znaczenia czy Twoja firma jest w Katowicach czy innym mieście. Zawsze otrzymasz od nas zaangażowanie i wysokiej jakości komunikację dzięki czemu Twoja firma rozwinie skrzydła i zacznie poprawiać swoja rentowność oraz zyski. Posiadamy liczne certyfikaty, które możecie zobaczyć na poniższej grafice.

certyfikaty comarch xl