System Comarch ERP XL Poznań - wdrożenia i serwis

System informatyczny klasy ERP – Comarch XL – znany jest wielu przedsiębiorcom w całym kraju. Wynika to zapewne z tego, że korzysta z niego już ponad 5000 firm w Polsce. To bardzo duża skala więc wśród pracowników oraz właścicieli firm jest on coraz lepiej znany. Każdego dnia i miesiąca dołączają nowi klienci pracujący na systemie Comarch XL. Poznań nie jest tutaj wyjątkiem. Firmy ze stolicy wielkopolski oraz całego województwa również coraz częściej decydują się na ten system. Nie ma w tym nic dziwnego patrząc na jego duże możliwości funkcjonalne.

Comarch ERP XL to system znacznie bardziej rozbudowany od Comarch Optima. Oczywiście sprawia to, że jego wdrożenie i obsługa jest także bardziej skomplikowana. To sprawia, że potrzebne jest posiadanie doświadczonych konsultantów wdrożeniowych, którzy poprowadzą całą firmę przez ten proces z sukcesem. Nasz zespół to wielu dobrze wykwalifikowanych informatyków, analityków, konsultantów biznesowych i projekt managerów z interdyscyplinarną wiedzą i doświadczeniem. Przekonaj się co potrafimy!

Comarch XL Poznań
comarch erp xl Poznań

Comarch XL - Poznań i inne miasta

Posiadasz w firmie system Comarch ERP XL i szukasz profesjonalnego wparcia w jego obsłudze i bieżącym serwisie? Rozglądasz się za właściwym systemem, a Twój wzrok skierowałeś właśnie na to rozwiązanie to koniecznie skontaktuj się z nami! Nasza firma działa na terenie całej Polski od wielu lat skutecznie wdrażając i serwisując system Comarch ERP XL. Poznań lokalizacyjne jest dla nas jednym z najbliżej położonych miast chociaż od pewnego czasu większość realizacji wykonujemy zdalnie. Nasi klienci swoje siedziby mają na terenie większości dużych miast takich jak Wrocław, Warszawa, Katowice, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Kraków i oczywiście Poznań. System Comarch XL obsługują tam także inne firmy informatyczne posiadające status Partnera Comarch ERP XL. Co nas wyróżnia na ich tle. Przede wszystkim rzetelność, szybkość i skuteczność realizowanych prac oraz wysokiej jakości komunikacja z klientem. Dzięki temu mają opni coraz lepsze opinie o Comarch XL oraz naszych usługach z nim związanych. Nasze realizacje często odbywają się w firmach z wyżej miast. Choć to wcale nie jest żadną regułą gdyż wiele dużych firm, które obsługujemy mieści się poza największymi aglomeracjami

logo comarch xl
moduły-comarch-xl

Podsumowanie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą przedsiębiorców do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy wam system Comarch ERP XL oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Posiadamy kilkanaście certyfikatów potwierdzających kompetencje wdrożeniowe systemu Comarch XL. Można je zweryfikować na tzw. mapie sprzedaży producenta – krakowskiej firmy Comarch S.A. Poniżej prezentujemy wam screen z tego miejsca potwierdzający informacje tu zawarte. Na naszym koncie jest już kilkadziesiąt wdrożeń tego systemu w firmach o bardzo różnych specyfikach i wywodzących się z różnych branż. Potwierdzają to liczne referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów. Łącząc te wszystkie aspekty jesteśmy pewni, że dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usługi z zakresu obsługi i serwisu, szkoleń oraz wdrożeń i ewentualnych dodatkowych prac programistycznych i integracyjnych związanych z systemem Comarch ERP XL. Przekonaj się już dziś!

Comarch XL Poznań