Aplikacje zintegrowane i aplikacje mobilne

System Comarch XL to nie tylko podstawowa, rdzenna funkcjonalność, to również liczne aplikacje webowe oraz aplikacje mobilne w pełni zintegrowane z tym systemem. Jedną z pierwszy i jednocześnie najczęściej wykorzystywanych przez przedsiębiorców jest aplikacja do sprzedaży mobilnej dla przedstawicieli handlowych Comarch Mobile Sprzedaż. Aplikacja ta współpracuje zarówno z systemem Comarch ERP XL jak również z innymi powiązanymi aplikacjami takimi jak Comarch Mobile Zarządzanie oraz Monitorowanie. W ten sposób otrzymujesz komplet rozwiązań wspierających sprzedaż w terenie swoich pracowników. 

Podstawowe możliwości jakie daje aplikacja mobilna Comarch Mobile Sprzedaż

  1. Preselling
  2. Vanselling
  3. Działania CRM

Każdy przedstawiciel handlowy wyposażony w smartfona i aplikację mobilną może w łatwy sposób złożyć zamówienie do centrali lub zewnętrznych hurtowni, sprawdzić kalendarz, stan magazynowy, aktualne promocje. Szybka i łatwa obsługa sprawi, że Twój pracownik terenowy już po paru chwilach będzie potrafił ją obsługiwać. Demo tej aplikacji jest ogólnodostępne na portalu Google Play. Dzięki temu każdy potencjalny klient może wygodnie sprawdzić działanie oraz możliwości tej aplikacji do czego serdecznie zachęcamy.

 

comarch mobile sprzedaż
comarch mobile sprzedaż aplikacja

Aplikacje Comarch Mobile Zarządzanie oraz Monitorowanie

Kolejne dwie aplikacje dedykowane są już dla osób na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich oraz analitycznych. Poprzez aplikacje Comarch Mobile Zarządzanie mogą one sprawdzać bieżącą pracę. Monitoruj aktywność swoich przedstawicieli u klientów, sprawdzaj stan płatności i należności. Dzięki temu poprawisz efektywność pracy swojego zespołu. Możesz dodatkowo wysyłać wiadomości do swoich pracowników o np. nowej promocji. Poprzez aplikacje Comarch Monitorowanie możesz przeglądać trasy swoich pracowników, punkty postoju i weryfikować je z listą odwiedzanych punktów handlowych lub składanych zamówień. Możesz nawet sprawdzić prędkość średnią i maksymalną swojego przedstawiciela. W połączeniu z rozwiązaniami Business Intelligence otrzymasz w ten sposób pełny i przekrojowy obraz pracy swojego działu handlowego. Dane zebrane poprzez te aplikacje pomogą Ci skuteczniej organizować i zarządzać swoim działem oraz uzyskiwać coraz wyższą efektywność sprzedaży. Możesz bez problemu przetestować demo tych rozwiązań.

comarch xl mobile
monitorowanie

Aplikacja Comarch HRM

Aplikacja webowa znana wcześniej pod nazwą Comarch e-pracownik dziś dysponuje bardzo szerokimi możliwościami funkcjonalnymi. Jest w pełni zintegrowana z modułem Kadry i Płace Comarch ERP Optima, który obsługuje ten obszar w systemie Comarch ERP XL. Można wymienić kilka kluczowych procesów obsługiwanych przez tą aplikację:

  • zgłaszanie urlopów i delegacji;
  • planowanie i przeglądanie grafików pracy;
  • ewidencja szkoleń;
  • prowadzenie oceny pracowników;
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

Jeśli potrzebna jest Ci jakakolwiek pomoc z Comarch XL lub opisywanymi aplikacjami, koniecznie skontaktuj się z nami na bezpłatną konsultację i prezentację.

system comarch hrm
aplikacja hrm

Inne przydatne aplikacje współpracujące z systemem Comarch ERP XL:

Comarch Mobile Serwis

Comarch WMS

Comarch Mobile Magazynier

IBard

comarch xl serwis mobile