7 października zapraszamy na coroczne spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL. Podczas dwudniowej konferencji online porozmawiamy o sztucznej inteligencji oraz nowej wizji rozwoju systemu Comarch ERP XL. Swoim doświadczeniem w zakresie rozwiązań ERP 4.0 podzielą się również przedstawiciele firm na co dzień pracujących na Comarch ERP XL. Przedstawimy również dedykowane rozwiązania wspierające procesy automatyzacji oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Podczas konferencji poruszone zostaną takie zagadnienia jak nowy moduł Comarch DMS Repozytorium

Z roku na rok konferencja producenta Comarch cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W roku ubiegłym w konferencji uczestniczyło ponad 1000 przedstawicieli dużych i średnich przedsiębiorstw. Formuła online to kilkanaście wystąpień oraz paneli dyskusyjnych dotyczących wizji rozwoju Comarch ERP XL.

Prezentacja otwierająca tegoroczne spotkanie to wystąpienie Wiceprezesa Zarządu Comarch i Dyrektora Sektora MSP, Zbigniewa Rymarczyka p.t. „Inteligentna firma”. Podczas wystąpienia, Zbigniew Rymarczyk podzieli się z Państwem wiedzą na temat narzędzi e-commerce oraz Business Intelligence. Zaprezentujemy nowe atrakcyjne wzorce raportowania w zakresie produkcji, kontroli jakości oraz HR. Przedstawimy  również nowy interfejs mobilnej aplikacji do elektronicznego obiegu dokumentów – Comarch DMS. Z kolei Jarosław Olsza, Dyrektor Business Unit Comarch ERP XL, Comarch SA podzieli się wiedza w zakresie nowości w kolejnych wersjach Comarch ERP XL. Nie zabraknie również paneli i prezentacji dotyczących obszaru Handlu i Logistyki.

Poruszone zostaną kwestie obsługi procesów kontroli jakości przy zakupach i sprzedaży. Z kolei w zakresie produkcji zaprezentujemy elastyczny konfigurator dedykowany do zleceń produkcyjnych. Nasi konsultanci przedstawią również automat generujący sygnały z czujników loT oraz Comarch APS. Czyli nowe narzędzie wspomagające harmonogramowanie produkcji. Konferencja to również doskonała okazja do zapoznania się z rozwiązaniami Comarch do obsługi procesów sprzedaży e-commerce.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby decyzyjne, kadrę kierowniczą ale również pracowników firm odpowiedzialnych za poszczególne sektory funkcjonowania przedsiębiorstwa. Osoby, które w codziennej pracy wykorzystują rozwiązania Comarch ERP XL.

Szczegóły konferencji wraz z agendą znajdują się pod tym adresem.

Dyrektor Handlowy at Uniwers.com | + posts

Od wielu lat wspieram przedsiębiorców w wyborze najlepszych systemów klasy ERP dopasowanych do ich potrzeb. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych systemów Comarch ERP 4.0. oraz aplikacji z nimi zintegrowanych.