Jest już dostępna najnowsza wersja Comarch ERP XL. W wersji 2022.0.1. użytkownicy mogą korzystać z platformy Apfino. Czyli usługi dotyczącej windykacji. Platforma umożliwia przekazanie przeterminowanych faktur i windykację.

Comarch Apfino jest platformą online do realizacji zleceń windykacyjnych. Jej rola polega na pośrednictwie miedzy firmą a windykatorem. Dzięki usłudze w prosty sposób można przesłać dokumenty do windykacji. Zgłoszenie windykacyjne w można wykonać z tak zwanego Okna windykatora. W ten sposób przekazujemy przeterminowane faktury klikając na przycisk Zleć odzyskanie pieniędzy. W wersji Comarch ERP XL 2022.0 można również wygenerować pliki JPK_V7M i JPK_V7K w wersji 2.

 

Z nowości pojawiła się również możliwość wysyłki do Raben Logistics Polska wprost z modułu Comarch Shipping. Z kolei w Comarch WMS rozbudowano dokumenty magazynowe dotyczące kaucji.

O dodatkowych zmianach funkcjonalnych w wersji Comarch ERP XL  2022.0.1. chętnie opowiemy podczas prezentacji.

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Od wielu lat wspieram przedsiębiorców w wyborze najlepszych systemów klasy ERP dopasowanych do ich potrzeb. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych systemów Comarch ERP 4.0. oraz aplikacji z nimi zintegrowanych.