Comarch XL - opinie użytkowników o systemie

Zastanawiasz się nad wyborem systemu informatycznego do swojej firmy i ciekawią Cię opinie o systemie Comarch XL?

Większość klientów, zanim zdecyduje się na wybór najlepszego systemu informatycznego do swojej firmy, chce najpierw zobaczyć referencje od klientów oraz ich opinie. Comarch XL jest jednym z bardziej znanych na rynku polskim systemów klasy ERP. Nie należy on jednak do najtańszych na rynku. Nic więc dziwnego, że klienci przed zakupem chcą przyjrzeć się bliżej co myślą o nim inny klienci oraz jak im się na nim pracuje. Z roku na rok słyszymy coraz lepsze opinie o Comarch XL więc postanowiliśmy wam je przedstawić w formie jednego artykułu. Zapraszamy do lektury.

comarch-xl-opinie

Wybrane opinie o systemie Comarch XL

Z naszego punktu widzenia ważne jest to, że producent Comarch stale rozwija swoje oprogramowanie, dostarczając coraz to nowe rozwiązania pozwalające zautomatyzować pracę w firmie.

Ocena klienta

5/5
referencje

Paweł

CEO

Connectors Poland Sp. z o.o.

Ogromne znaczenie przy wyborze systemu Comarch XL miał fakt, że Comarch jest polskim producentem, a rozwiązanie Comarch ERP XL jest dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa. Ponadto system Comarch XL pozwala zautomatyzować przepływ dokumentów między oddziałami, w tym celu wykorzystujemy moduł Obieg Dokumentów, co znacząco wpłynęło na redukcję kosztów

Ocena klienta

5/5
wypowiedź

Joanna

Prezes Zarządu

DZT Service Sp. z o.o.

Dzięki systemowi Comarch XL usprawniliśmy proces obiegu dokumentów, skróciliśmy o 35% czas realizacji zamówień, a rozwiązanie Business Intelligence pozwala na precyzyjną weryfikację rentowności poszczególnych zamówień.

Martin

Członek Zarządu

MATECS Sp. z o.o.

Przykładowe pełne referencje dla systemu Comarch ERP XL

W pierwszej części artykułu przybliżyliśmy wam ciekawe fragmenty poszczególnych referencji systemu Comarch XL. Opinie te jednak nie wyczerpują informacji jakie możecie pozyskać od obecnych klientów i użytkowników systemu Comarch ERP XL. Dlatego też poniżej prezentujemy wam wybrane referencje dotyczące tego systemu informatycznego oraz aplikacji, które z nim współpracują.

Sam system to nie wszystko!

Jak zapewne dobrze wiecie sama jakość systemu informatycznego to jeszcze nie wszystko. Istotne jest także szybkie i skuteczne wdrożenie go w firmie tak aby mógł zacząć przynosić wymierne efekty poprzez usprawnianie procesów biznesowych. Nasza firma od wielu lat skutecznie wdraża i serwisuje system Comarch XL. Opinie zebrane od naszych klientów prezentujemy wam poniżej. Zawsze dokładamy największych starań do jakości oraz terminowości realizowanych usług. Dzięki temu zyskujemy sobie coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów. Zobaczcie!

Solidna kompetentna firma z ogromnym doświadczeniem wdrożeniowym. Polecamy współpracę.

Best Coffee Systems Sp.z o.o.

Jeśli szukasz kompetentnego i solidnego partnera to taką właśnie firmą jest UNIWERS.COM polecamy i rekomendujemy

PEBEK Sp. z o.o.

Uniwers.com to partner dzięki któremu już od ponad 10 lat stale rozwijamy nasz system Comarch ERP XL o nowe funkcjonalności

TRAFIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Solidny i bardzo kompetentny partner z ogromnym doświadczeniem wdrożeniowym. Jesteśmy bardzo zadowoleni podpisanej umowy na stałą współpracę. Polecamy współpracę

BUDOKOP Piotr Głodowski

Uniwers.com to partner godny polecenia. Zespół kompetentnych inżynierów wdrożeniowych, którzy mają ogromne doświadczenie od produkcji poprzez sprzedaż aż do takich rozwiązań jak DMS czy Business Intelligence . Rekomendujemy współpracę

KALENBORN POLSKA Sp. z o.o.

Podsumowanie - Comarch XL - opinie klientów

Jak widzicie nasi klienci zwracają nie tylko na bazową funkcjonalność systemu ERP, który kupują oraz aplikacje współpracujące ale także jakość świadczonych przez nas usług wdrożeniowych, serwisowych oraz szkoleń, które prowadzimy. W ten sposób otrzymują nie tylko najwyższej klasy technologię i oprogramowanie ale również wiedzę oraz umiejętności jak korzystać z tego systemu wydajnie. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy was do kontaktu. Możemy przedstawić wam dodatkowe referencje dla systemu Comarch ERP XL!